Loading...
Porady

JAK POPRAWIĆ NASTRÓJ KOBIETY- 5 POMYSŁÓW (EFEKT GWARANTOWANY)

Mężczyzno! Masz tu kilka rad. Możesz z nich skorzystać lub nie. Sam zdecydujesz. Jednak poświęć kilka minut i zapoznaj się chociaż z poniższymi punktami. Może stwierdzisz, że warto, któryś z nich zastosować. Lepiej przecież walczyć ze złym nastrojem swojej wybranki, niż siedzieć bezczynnie i czekać na kolejne nawarstwianie się fochów. A może akurat Twoja ukochana jest w dobrym nastroju, tylko chcesz, żeby miała jeszcze lepszy. Jeśli tak, to przeczytaj jak uszczęśliwić kobietę:
 
1) ZAPROPONUJ JEJ POOBIEDNIĄ DRZEMKĘ.
Następnie przygotuj łóżko, okryj ją kocem, nie zapomnij dodać, że może spać do woli. W czasie, kiedy ona śpi, zajmij się dzieckiem (jeśli je macie) pilnując oczywiście, żeby nie wydawało dźwięków mogących rozproszyć sen kochanej mamy, posprzątaj na błysk mieszkanie, i zrób kolację.
2) ŚWIADOMIE ZREZYGNUJ Z OGLĄDANIA WAŻNEGO MECZU.
Najpierw mów przez cały dzień, że wieczorem będziesz oglądał na przykład niezwykle istotny mecz Ligi Mistrzów.Twoja kobieta musi być przekonana,że dla Ciebie to ważna sprawa. Gdy już nadejdzie godzina meczu, nie pozostaje nic innego, jak tylko oczarować swoją wybrankę. Powiedz, że brakuje Ci jej bliskości, i jednak wolisz spędzić czas w jej towarzystwie, np. na spacerze w świetle gwiazd i księżyca, niż siedzieć przed telewizorem. Powtórkę meczu obejrzysz sobie w Internecie.
3) ZNAJDŹ ODPOWIEDNIE MIEJSCE I WSTAW DO MIESZKANIA DODATKOWĄ SZAFĘ IDEALNIE PASUJĄCĄ DO WNĘTRZA.
Oczywiście zrób to z zaskoczenia. Kiedy już kobieta zauważy ten mebel, nie zapomnij podkreślić, że doceniasz jej starania o własny wygląd, i pomyślałeś, że przyda jej się więcej miejsca na ostatnio kupione ubrania, w których wygląda oszałamiająco. Jeśli nie czujesz się dobrze w roli architekta wnętrz, koniecznie poproś kogoś o pomoc.
4) POCHWAL.
To nie ma być standardowa codzienna pochwała (np., że dobrze zajmuje się domem). Pochwal swoją kobietę za to, że świetnie jeździ autem (nawet, jeśli nie umie parkować, wyprzedzać, itp. – to są mało istotne kwestie), albo na przykład za to, że zna się na piłce nożnej (nawet, jeśli udało jej się zapamiętać tylko jedno nazwisko piłkarza z danej drużyny).
 
5) NIE PIJ NA IMPREZIE.
Musisz przecież zapewnić bezpieczny powrót do domu wam obojgu. Pamiętaj, że sama wstrzemięźliwość od alkoholu nie wystarczy. Nie waż się mówić na początku imprezy, że to Twoja kobieta zadecydowała, że to Ty dzisiaj nie pijesz. Nie powinno z Twojej strony także ani razu paść pytanie, czy może jednak zamienilibyście się rolami. Ogólnie w ogóle unikaj tego tematu. Zachowuj się jak gdyby nigdy nic. To, że nie pijesz, musi być dobrowolnym stanem Twojego umysłu, nie przymusem. Zacznij się wiec do tego przygotowywać znacznie wcześniej.
Ostatnia dobra rada na koniec: wystarczy stosowanie jednego punktu w jednym dniu. Przy większej ilości dobrych uczynków w krótkim czasie, Twoja kobieta może się zorientować, że coś jest nie tak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *