Loading...
Wydarzenia

WYDARZENIA DLA DZIECI – LISTOPAD 2017 (woj. łódzkie)

 

  • 4-5.11.2017 r. WARSZTATY “BABY BOOM BUM” W FILHARMONII ŁÓDZKIEJ – warsztaty muzyczne dla najmłodszych opracowane na podstawie teorii profesora Edwina Eliasa Gordona dla dzieci do lat 3. Pojedyncze zajęcia kosztują 30 zł.

Informacje tu.

  • 08.10.2017 r. SPOTKANIA Z PANIĄ MUZYKĄ W TUBAJCE – rodzinne warsztaty muzyczne skierowane do niemowląt (od ok 4 m-ca) i małych dzieci (do 5 lat) oraz ich opiekunów, prowadzone w oparciu o metodę wychowania muzycznego prof. E.E. Gordona. Koszt jednorazowego wejścia ( 1 dziecko i 2 opiekunów) wynosi 25 zł.

Informacje tu.

  • 6,20.11.2017 r. TWÓRCZE WARSZTATY “KRAV MAGA” – trening dla dzieci w wieku 5-9 lat (w Fabryce Sztuki w Łodzi) oparty o formy zabawowe: bieganie, gry zadaniowe, tory przeszkód. Nauka bezpiecznych upadków, nauka unikania i rozpoznawania zachowań agresywnych, samoobrony. Wstęp 5 zł

Informacje tu.

  • 11.11.2017 r. BIEG DZIECI (ŁÓDZKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI) – wydarzenie towarzyszące głównemu biegowi dla dorosłych dla dzieci z roczników 2003-2014 na dystansie 200-850 m. Opłata startowa wynosi 10 zł.

Informacje tu.

  • 16.11.2017 r. ŚWIADOMA MAMA – bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców w Hotelu Borowiecki w Łodzi (prowadząca: Paulina Holtz). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczny jest wcześniejszy zapis.

Informacje tu.

  • 19.11.2017 r. SPOTKANIE W ŁODZI Z CYKLU MAMA WIE – głównym gościem podczas wydarzenia będzie Paweł Zawitkowski specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Każdy z uczestników dostanie torbę z upominkiem. Konieczna jest rejestracja na spotkanie. Bilet kosztuje 14 zł. Tylko dla kobiet w ciąży.

Informacje tu.

  • 19.11.2017 r. KONCERT RODZINNY MONIKI KUSZYŃSKIEJ W PABIANICACH – oprócz wokalistki wystąpią także: Kuba Raczyński i Krzysztof Raczyński. Wstęp wolny. Miejsce: Fabryka Wełny Hotel & Spa.

Informacje tu.

  • 21-22.11.2017 r. DISNEY ON ICE: ZACZAROWANY ŚWIAT DISNEYA – show w Atlas Arenie, w którym pojawiają się ukochane postacie ze znanych animacji Disneya i Pixara: „Krainy Lodu”, „Toy Story 3”, „Małej syrenki” i „Aut” wspólnie z takimi kultowymi bohaterami jak Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy.

Informacje tu.

  • 21.11.2017 r. TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY – MAŁY KSIĄŻĘ – rodzinne show w Filharmonii Łódzkiej.  Opowieść malowana piaskiem, światłem i na wodzie, z zastosowaniem innowacyjnych technik artystycznych. Bilety w cenie 75 zł.

Informacje tu.

  • 26.11.2107 r. ZAKŁADKI NA RÓŻNE SPOSOBY\ EMPIK \ VII SALON CIEKAWEJ KSIĄŻKI – warsztaty w Nowej Hali EXPO w Łodzi, podczas których dzieci powyżej 5 lat będą mogły zrobić własnoręcznie wymarzoną zakładkę do książek. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma kupon upoważniający do 25-procentowej zniżki podczas zakupu artykułów kreatywnych we wszystkich salonach Empik.

Informacje tu.

My z Karolkiem jesteśmy zapisani na Łódzki Bieg Niepodległości. I mamy nadzieję, że pogoda będzie bezwietrzna.

Na Spotkaniach z Panią Muzyką w Tubajce byliśmy w październiku. Osobiście polecam te zajęcia dla dzieci maksymalnie do dwóch lat. Te najfajniej reagowały na muzykę. Karol ma prawie cztery lata. Podobało mu się, ale raczej towarzystwo dzieci, niż to co było rdzeniem warsztatów. Nie zamierzam go póki co zabierać na podobne.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *