Loading...
DzieckoWydarzenia

4. URODZINY DZIECKA

Mój synek skończył już 4 lata! Jak ten czas szybko minął … Po raz kolejny swoje urodziny obchodził w skromnym rodzinnym gronie.

Tort musiał ładnie wyglądać. Przynajmniej tyle. Bo Karol co do zasady tortów nie je. Uznałam, że dobrze, aby chociaż mu się podobał. I tak właśnie było.

 

Mi tort również smakował, dlatego z czystym sumieniem mogę Wam polecić skorzystanie z usług “Ciastolinki” z Pabianic. Jej profil na facebooku znajdziecie tu. Razem z Karolem przed urodzinami przejrzeliśmy go dokładnie, i można powiedzieć, że to dziecko sobie samo wybrało zamysł tortu.

Na ostatnią chwilę wpadły mi w ręce w Pepco czapeczki i talerzyki pozostające w temacie tortu, czyli bajki “Auta”.

Spośród prezentów największym powodzeniem cieszy się czołg, który Karol od dawna chciał mieć. Niebawem zrobię Wam jego recenzję. Sama jestem pod wrażeniem, jak pod wpływem jego obstrzału rozpada się wieża. Pewnie dlatego, że w moich czasach nie było takich zabawek.

Kuzyni Karolka stworzyli mu prawdziwe dzieło sztuki na ścianie magnetyczno-tablicowej.

Poza tym przejrzeli razem z nim niemal wszystkie jego zabawki robiąc podobne dzieło sztuki w pokoju :P, i zajmując mu skutecznie cały wieczór.

Jednym słowem dzieci to sama radość 😀

Fot. Magdalena Pietrasiak. 

 

 

2 comments
  1. Biśka

    Kasiu dziś po raz pierwszy trafiłam tutaj i jestem mega zaskoczona…oczywiście pozytywnie i co najważniejsze zmotywowana ☺ dzięki Tobie coś do mnie wróciło…chęć do dawnej aktywności o którą zacznę walczyć nie od jutra , ale od zaraz! Dzięki i działaj dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *